Gdzie robić zakupy spożywcze online? Trójmiasto

W obecnej, dość nowej dla nas, sytuacji, nie każdy chce lub może iść do sklepu zrobić zakupy, dlatego zachęcam Was do korzystania z opcji zakupów online i minimalizowania kontaktu z innymi ludźmi. Aby zachęcić Was jeszcze bardziej, przygotowałam listę różnych sklepów, które dowożą produkty spożywcze na terenie Trójmiasta. Udanych zakupów!

#ZOSTANWDOMU 🙌

Spiżarnia Klementyny (ZM Śnieżka i inne)

Zakład Mleczarski Śnieżka już dawno pokazywałam Wam w naszych mediach społecznościowych. Mają bardzo dobry nabiał, a teraz dodatkowo można kupić mleko, śmietankę i kefiry w szklanych butelkach zwrotnych. Śnieżka połączyła siły z innymi lokalnymi producentami i na platformie Spiżarnia Klementyny możemy kupić wiele różnych produktów spożywczych m. in. bio sery, wędliny, garmaż, przetwory, chleb, jaja, no i oczywiście nabiał od Śnieżki. Koszt dostawy jest dość niski (do Gdańska 2,46 zł), a minimalna wartość zamówienia to 30 zł. Można zamawiać z wyprzedzeniem na konkretny termin. Płatność przy odbiorze: gotówką lub kartą.

Lilu Fruits

Lilu Fruits ma w ofercie nie tylko owoce, ale też warzywa, jogurty, jajka, wędliny. Wybór jest spory, a zamówienia składa się przez stronę internetową lilufruitshome.pl, natomiast na tej stronie znajdziecie informacje dotyczące dostawy. Minimalna wartość zamówienia to 100 zł.

Bio Piekarnia Ziarno

Piekarnia oferuje duży wybór chlebów, bułki, bagietki, chałki (całe menu dostępne jest w poście poniżej). Zamówienia składa się przez Facebooka. Można płacić przelewem lub odliczoną gotówką podczas odbioru. Zamówienie do 50 zł – dostawa 10 zł, zamówienie powyżej 50 zł – dostawa gratis. Na stronie Fb na bieżące publikowane są najbliższe terminy dostaw.

Gospodarstwo Eko. „Rumska Komitywa Wegetariańska”

Komitywa oferuje ekologiczne warzywa, owoce i przetwory. Dostępna jest opcja dostawy do Trójmiasta (tylko dla zamówień powyżej 100 zł) lub odbiór osobisty w Rumi. Zamówienia składa się mailowo, wszystkie informacje znajdują się w poście poniżej.

Glovo

Glovo to aplikacja na telefon, która oferuje zakupy w wielu różnych miejscach z dostawą do domu. „Kurier” Glovo dostaje zlecenie i robi za nas zakupy np. w aptece lub supermarkecie. W Gdańsku zamówienia spożywcze dostępne są z Biedronki, Żabki i Carrefour Express. Sama jeszcze nie używałam aplikacji, ale słyszałam sporo pozytywnych opinii. Podczas pisania tego posta zainstalowałam ją i mogę się z Wami podzielić kodem zniżkowym na pierwsze zakupy powyżej 30 zł – JFLXWYZ. Jeśli go użyjecie to każdy z nas otrzyma 15 zł zniżki.

kod znizkowy glovo
Owoce Do Domu

W ofercie znajdziecie głównie owoce i warzywa. Zamówienia składa się przez stronę owocedodomu.pl, wartość minimalna to 80 zł. Wszystkie informacje odnośnie dostawy znajdziecie tutaj.

Avocado Vegan Shop

Avocado to sklep stacjonarny, który dostosował się do aktualnej sytuacji i umożliwia zakupy na dowóz. Oferuje duży wybór produktów na wagę. Zamówienia składa się mailowo, a listę produktów oraz inne informacje znajdziecie w załączonym poniżej poście. Niedługo ma pojawić się sklep internetowy.

Piotr i Paweł supermarket

Jeżeli zależy Wam na zakupach bezpośrednio z supermarketu to polecamy sklep internetowy sieci Piotr i Paweł. Minusem jest to, że mają dość ograniczone terminy. Na stronie najpierw należy zarezerwować termin dostawy (opcja ta znajduje się na górze strony), a dopiero później złożyć zamówienie.

Najedzona

cześć! tu Monika 🖐️ pokażę Ci miejscówki kulinarne w Trójmieście 📍 zabiorę w podróż w poszukiwaniu nowych smaków 🌍 #lesswastepolska 🌱 po więcej zapraszam na instagram @najedzonapl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.