Jemy na stadionie w Gdańsku 9.09.2018

Cześć Głodomory! Mamy dla Was dobre wieści. Już niedługo kolejna edycja festiwalu Jemy Na Stadionie! Wielkie zakończenie sezonu foodtruckowego odbędzie się 9 września 2018 r. przed Stadionem Energa w Gdańsku, a dzień wcześniej food trucki będą karmić uczestników wydarzenia Amber Fest. Zapowiada się pysznie!

Stadion Energa Gdańsk znów będzie tętnił życiem i przyciągał zapachami kulinarnych perełek z całego świata. Wszystko co porusza się na dwóch, trzech albo czterech kołach będzie karmić i poić mieszkańców Trójmiasta najbardziej wymyślnymi potrawami.

Miłośnicy kulinariów będą mogli spróbować pysznych przystawek, zup, dań głównych, a także deserów, kawy i oryginalnych zimnych napojów. Nie zabraknie ulubionych przez mieszkańców Trójmiasta burgerów, świeżych frytek i wspaniałych potraw kuchni japońskiej, meksykańskiej, gruzińskiej, tajskiej, indyjskiej, polskiej i wielu innych tradycyjnych, jak i egzotycznych potraw.

Jemy na stadionie Gdansk Zlot food truckow

Dołączajcie do wydarzenia na Facebook’u i bądźcie na bieżąco: www.facebook.com/events/414741362372898
Do zobaczenia na stadionie!

A tak było poprzednio <3

Pierwszy dzień zlotu food trucków za nami! Było słonecznie, ale wietrznie – jak to w Trójmieście często bywa – ale…

Opublikowany przez KAKU fashion & cook Sobota, 21 kwietnia 2018

Zlot food trucków:
8 września 2018 r., 12.00-24.00 (w ramach Amber Fest)
9 września 2018 r., 11.00-20.00 (w ramach „Jemy na Stadionie – zamknięcie sezonu foodtruckowego”)
Stadion Energa Gdańsk, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

Najedzona

cześć! tu Monika 🖐️ pokażę Ci miejscówki kulinarne w Trójmieście 📍 zabiorę w podróż w poszukiwaniu nowych smaków 🌍 #lesswastepolska 🌱 po więcej zapraszam na instagram @najedzonapl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.