Jemy Na Stadionie 21-22.04.2018. Wielki zlot food trucków w Gdańsku!

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników food trucków! Już 21  i 22 kwietnia Stadion Energa Gdańsk zamieni się w największą „restaurację” w Trójmieście. A wszystko dlatego, że w tym terminie, w ramach festiwalu Jemy Na Stadionie, do Gdańska zjadą się food trucki z całej Polski. Zaparkują przy parkingu P5, przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 i przed dwa dni od 10:00 do 20:00 będą karmić mieszkańców Trójmiasta.

17,5 tys. metrów kwadratowych, 1800 miejsc parkingowych, 60 wyjątkowych food trucków, specjalna strefa malucha (warsztaty parkour oraz akrobatyki) i występy iluzjonistyczne (w sobotę między 14:00 – 20:00)… Obecność obowiązkowa! :)

Futraki jemy na stadionie plakat

Każdy miłośnik dobrej kuchni podczas wiosennego eventu na stadionie znajdzie coś dla siebie. Będą burgery, pyszne frytki, kanapki, pizza, dania z woka, pastrami, naleśniki, a także słodkie desery takie jak churros, lody tajskie, donuty, owoce w czekoladzie i wiele innych. Jedno jest pewne – będzie pysznie!

Dołączajcie do wydarzenia na Facebook’u: www.facebook.com/events/189744988460211 i widzimy się na stadionie :)

Najedzona

cześć! tu Monika 🖐️ pokażę Ci miejscówki kulinarne w Trójmieście 📍 zabiorę w podróż w poszukiwaniu nowych smaków 🌍 #lesswastepolska 🌱 po więcej zapraszam na instagram @najedzonapl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.